PÓŁKOLONIE LETNIE 2019

POBIERZ ULOTKĘ INFORMACYJNĄ

KARTA KWALIFIKACYJNA

REGULAMIN PÓŁKOLONII

Wypełnioną kartę kwalifikacyjną i regulamin można przesłać na adres   krzysztof.zarnowski@genezaret.pl   lub dostarczyć na ul. Krokusowa 5 Tarnowo Podgórne i wrzucić do skrzynki na listy na skrzynce jest napis „karty półkolonie”

Program
Zapewniamy profesjonalne nauczanie tenisa ziemnego i rozwijanie zainteresowania innymi dyscyplinami sportu. Nauczamy w sposób przystępny dla dzieci, dbając o bezpieczeństwo oraz przestrzeganie zasad fair play. Będziemy realizować program nauki gry w tenisa poprzez gry i zabawy, treningi oraz mini turnieje. Każdy z turnusów będzie charakteryzował się innym tematem przewodnim i związanymi z nim zajęciami programowymi.

W każdym z turnusów zaplanowane jest wyjście do Tarnowskich Term i wycieczka poza stałą bazę półkolonii.

I. 24.06 – 28.06.2019 Wodny Raj

Turnus dla wielbicieli wodnych szaleństw! Codzienne wodne zabawy: bitwa na strzykawki i pistolety wodne, zabawy z balonami wypełnionymi wodą, wyścigi na materacach, wyjścia do Tarnowskich Term, śmieszne konkurencje drużynowe z wykorzystaniem wody to tylko niektóre z przygotowanych dla dzieci atrakcji. Jeśli Twoje dziecko lubi zabawy z wodą to będzie na pewno bawiło się świetnie.

II. 01.07 – 05.07.2019 MINECRAFT – czyli tenisowe przygody do kwadratu!

Podczas tego turnusu dzieci wejdą do wirtualnego świata Minecraft złożonego z sześciokątnych obiektów 3D. Oprócz codziennych treningów tenisowych oraz gier i zabaw sportowych uczestnicy wezmą udział w sportowych scenariuszach gier w wirtualnym świecie Minecrafta. Półkolonie rozpoczniemy od trybu „creative” w którym zbudujemy Minecraftowy świat i wykorzystamy go w najróżniejszych grach terenowo-sprawnościowych. Uczestnicy wezmą udział w grze w kilku innych trybach jak w prawdziwym Minecraftowym świecie: „survival”, ”hardcore” i „adventure”. Będzie się działo…

III. 08.07 – 12.07.2019 Messi kontra Nadal

To propozycja dla entuzjastów tenisa, jak i piłki nożnej. Oprócz treningów tenisowych można będzie spróbować swoich sił w dyscyplinie uwielbianej przez dzieci. Nie zabraknie emocjonujących meczów i będzie okazja wykonywania bombowych forhendów i atomowych rzutów karnych. Przyszli następcy Federera, Radwańskiej lub Messiego czy Ronaldo będą mogli doskonalić swoje umiejętności w obu dyscyplinach pod okiem doświadczonych instruktorów.
Nie dajmy się zwieść pozorom, program półkolonii przewiduje atrakcje zarówno dla chłopców jak i dla DZIEWCZYN. Nie zabraknie kreatywnych zajęć, zabaw z wodą oraz poszukiwania zaginionej od lat rakiety trenera Krzysztofa.

IV. 15.07 – 19.07.2019 Avengers – super bohaterowie

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem super bohaterów takich jak Spider-Man, Iron Man, Wonder Woman, Thora, Hulka czy Capitan Ameryka itp. to nie może go zabraknąć wśród nas! W tym tygodniu przenosimy się do świata fantasy, gdzie nasi uczestnicy będę wcielać się w swoje ulubione postacie. Przed nami tworzenie kostiumów i broni ulubionych bohaterów i bohaterek, walka na miecze, rzuty tarczą Capitana Ameryki, zgłębianie tajników kamuflażu a wszystko to połączone z ogromną dawką zabawy i gier zespołowych.

V. 22.07 – 26.07.2019 Wodne Szaleństwo

Dla dzieci, które uwielbiają zabawy z wodą, kąpiele i emocjonujące bitwy wodne i śmieszne wodne konkurencje, a nie miały okazji być na pierwszym turnusie lub ten rodzaj atrakcji nigdy im się nie nudzi zapraszamy na kolejną możliwość wodnej zabawy. Oczywiście pojawią się też nowe pomysły z wykorzystaniem wody. Jeśli tylko słońce będzie przygrzewało my schłodzimy każde ciało.

VI. 29.07 – 02.08.2019 Zwierzaki Cudaki

Jesteś młodym miłośnikiem zwierząt?! Interesują Cię zwierzęta z różnych zakątków świata? Interesuje Cię poszukiwanie i rozpoznawanie śladów zwierząt? Jeśli tak z nami będziesz bawić się świetnie. Razem odbędziemy podróż po zwierzęcej mapie świata, poznamy nowe gatunki zwierząt, ich ulubione zajęcia i przekąski. W planie półkolonii zaplanowano również pokaz psich sztuczek, tworzenie trójwymiarowych zwierząt, quizy, podchody, zwierzęce kalambury, drużynową grę ruchową „Farer”, a także wiele innych atrakcji! 🙂

VII. 05.08 – 9.08.2019 Przygoda Młodego Skauta

Uczestnicy tego turnusu będą mieli okazję poczuć się jak na obozie harcerskim. Każdy zuch będzie przynależał do swojej Drużyny wraz z którą będzie miał do rozwikłania niejedno trudne zadanie. Każdy będzie mógł wykonać elementy stroju harcerza oraz uczestniczyć w wielu tematycznych zabawach. W trakcie tego tygodnia będziemy też często wychodzić w teren m.in. do parku i do lasu gdzie dzieci będą miały do wykonania misje, dzięki którym zdobędą nowe harcerskie zdolności.

VIII. 12.08 – 16.08.2019 Tenisista Na Tropie (4 dni)

Jeśli lubicie rozwiązywać zagadki, rozszyfrowywać szyfry, odgadywać hasła to ten turnus jest dla Was. Nie zabraknie zabaw w poszukiwania skarbów czy tropienia na podstawie zostawionych śladów i wskazówek. Aby zwyciężyć w rywalizacji drużynowej będzie trzeba wykazać się dobrą spostrzegawczością, bystrością, logicznym myśleniem, a także przyda się dobrą intuicją i szczęście. Dodatkowo uczestników czeka wiele prób sprawnościowych oraz gier drużynowych podczas których będzie możliwość zdobycia dodatkowych punktów do rywalizacji, która wyłoni najlepszych detektywów tego turnusu półkolonii.

IX. 19.08 – 23.08.2019 Wodne atrakcje

Dla dzieci, które nie mają nic przeciwko bycia oblanym wodą w gorące dni. Zaplanowaliśmy liczne zabawy z wodą, emocjonujące bitwy wodne i śmieszne wodne konkurencje. Bitwa na strzykawki i pistolety wodne, szaleństwo z balonami wypełnionymi wodą, wyścigi wodne i inne śmieszne konkurencje drużynowe to tylko niektóre z przygotowanych dla dzieci atrakcji. Kwintesencją całego turnusu będzie wyjście na Tarnowskie Termy i aktywnie spędzony czas w basenach i na zjeżdżalniach. Po tym turnusie nie jeden z uczestników zapragnie powrócić na suchy ląd.

X. 26.08 – 30.08.2018 Dookoła Świata

Każdego dnia dzieci będą miały okazję poznać różne ciekawostki z wybranych regionów Ziemi. Będą próbować mówić słowa w różnych językach obcych, pisać wyrazy po chińsku oraz poznawać zwyczaje ludzi z różnych stron świata. Każdy uczestnik będzie mógł się poczuć jak młody podróżnik, przygotowujący się do podróży. Będziemy planować jakie miejsca chcielibyśmy odwiedzić i zobaczyć, a które z ciekawych miejsc już widzieliśmy? Nie zabraknie oczywiście wielu nowych zabaw i gier drużynowych pochodzących z różnych stron świata, a finałem półkolonii będzie wielka gra planszowo-terenowa podczas której uczestnicy wybiorą się w swoją podróż, a w każdym kraju będzie czekało na nich specjalne zadanie.

 

Sprzęt
Wszystkim uczestnikom, którzy nie posiadają własnych rakiet zapewniamy bezpłatnie sprzęt dostosowany do wieku i wzrostu.

Kadra
W skład kadry wchodzą doświadczeni wychowawcy trenerzy/instruktorzy Klubu TKS KROS Tarnowo Podgórne absolwenci AWF w Poznaniu mający doświadczenie w pracy z dziećmi.

 

Cena 395zł/1 os/ turnus

Cena 365zł/1 os/ turnus

Przy zapisie na drugi oraz kolejne turnusy,
a także dla drugiego dziecka z rodzeństwa już od pierwszego turnusu.

Konto do wpłat:
Tenisowy Klub Sportowy KROS Ul. Krokusowa 5 62-080 Tarnowo Podgórne
Nr rachunku Alior Bank

57 2490 0005 0000 4600 3036 8354 (dopisek półkolonie)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 150 zł (w ciągu 7 dni od zgłoszenia dziecka) potwierdzającą zapis, a pozostałą kwotę na tydzień przed rozpoczęciem półkolonii. Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem zapisu.

Cena zawiera

Realizację programu sportowego, realizację programu rekreacyjnego, obiad i dodatek do drugiego śniadania, bilety wstępu do Tarnowskich, przejazdy oraz opiekę wychowawców w planowanych wycieczkach.
Przykładowy program dnia
7.30 – 9.00 zbiórka dzieci
9.00 – 9.30 wspólna rozgrzewka
9.30 – 10.30 zajęcia tenisowe/zajęcia tematyczne
10.30 – 11.00 drugie śniadanie
11.00 – 12.00 zajęcia ogólnosportowe/gry drużynowe
12.00 – 13.00 zajęcia kreatywne w ramach zajęć tematycznych
13.00 – 13.45 obiad
13.45-15.30 zajęcia programowe/ rywalizacja drużynowa
15.30 – 16.30 zakończenie – odbiór dzieci przez rodziców

Zapisy i szczegółowe informacje

Krzysztof Żarnowski       665 800 770   krzysztof.zarnowski@genezaret.pl
Dawid Tomczak               665 190 910   dtomczak87@wp.pl