Półkolonie letnie 2020

POBIERZ ULOTKĘ INFORMACYJNĄ

KARTA KWALIFIKACYJNA

REGULAMIN PÓŁKOLONII

OŚWIADCZENIE

Oświadczenie proszę dostarczyć w pierwszym dniu półkolonii na zbiórce.

Kartę kwalifikacyjną i regulamin można przesłać w formie skanu lub innego nośnika na adres biuro@pttarnowo.pl albo dostarczyć oryginał bezpośrednio do Parku Tenisowego Tarnowo ul. Zachodnia 7 w Tarnowie Podgórnym.

Program
Zapewniamy profesjonalne nauczanie tenisa ziemnego i rozwijanie zainteresowania innymi dyscyplinami sportu. Nauczamy w sposób przystępny dla dzieci, dbając o bezpieczeństwo oraz przestrzeganie zasad fair play. Będziemy realizować program nauki gry w tenisa poprzez gry i zabawy, treningi oraz mini turnieje. Każdy z turnusów będzie charakteryzował się innym tematem przewodnim i związanymi z nim zajęciami programowymi.

 

I. 29.06 -03.07.2020 Wodny Raj

Turnus dla wielbicieli wodnych szaleństw! Codzienne wodne zabawy: bitwa na strzykawki i pistolety wodne, zabawy z balonami wypełnionymi wodą, wyścigi na materacach, wyjście do Tarnowskich Term (jeśli będzie to możliwe), śmieszne konkurencje drużynowe z wykorzystaniem wody to tylko niektóre z przygotowanych dla dzieci atrakcji. Jeśli Twoje dziecko lubi zabawy z wodą to będzie na pewno bawiło się świetnie.

II. 06.07 – 10.07.2020 Messi kontra Nadal

To propozycja dla entuzjastów tenisa, jak i piłki nożnej. Oprócz treningów tenisowych można będzie spróbować swoich sił w dyscyplinie uwielbianej przez dzieci. Nie zabraknie emocjonujących meczów i będzie okazja wykonywania bombowych forhendów i atomowych rzutów karnych.  Przyszli następcy Federera, Radwańskiej lub Messiego czy Ronaldo będą mogli doskonalić swoje umiejętności  w obu dyscyplinach  pod okiem doświadczonych instruktorów.

Nie dajmy się zwieść pozorom, program półkolonii przewiduje atrakcje zarówno dla chłopców jak i dla DZIEWCZYN. Nie zabraknie kreatywnych zajęć, zabaw z wodą oraz poszukiwania zaginionej od lat rakiety trenera Krzysztofa.

III. 13.07 – 17.07.2020 MINECRAFT – czyli tenisowe przygody do kwadratu!

Podczas tego turnusu dzieci wejdą do wirtualnego świata Minecraft złożonego z sześciokątnych obiektów 3D. Oprócz codziennych treningów tenisowych oraz gier i zabaw sportowych uczestnicy wezmą udział w sportowych scenariuszach gier w wirtualnym świecie Minecrafta. Półkolonie rozpoczniemy od trybu „creative” w którym zbudujemy Minecraftowy świat i wykorzystamy go w najróżniejszych grach terenowo-sprawnościowych. Uczestnicy wezmą udział w grze w kilku innych trybach jak w prawdziwym Minecraftowym świecie: „survival”, ”hardcore” i „adventure”. Będzie się działo…

 

IV. 20.07 – 24.07.2020 Avengers – super bohaterowie

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem super bohaterów takich jak Spider-Man, Iron Man, Wonder Woman, Thora, Hulka czy Capitan Ameryka itp. to nie może go zabraknąć wśród nas! W tym tygodniu przenosimy się do świata fantasy, gdzie nasi uczestnicy będę wcielać się w swoje ulubione postacie. Przed nami tworzenie kostiumów i broni ulubionych bohaterów i bohaterek, walka na miecze, rzuty tarczą Capitana Ameryki, zgłębianie tajników kamuflażu a wszystko to połączone z ogromną dawką zabawy i gier zespołowych.

V. 27.07 – 31.07.2020 Wodne szaleństwo

Dla dzieci, które uwielbiają zabawy z wodą, kąpiele i emocjonujące bitwy wodne i śmieszne wodne konkurencje, a nie miały okazji być na pierwszym turnusie lub ten rodzaj atrakcji nigdy im się nie nudzi zapraszamy na kolejną możliwość wodnej zabawy. Oczywiście pojawią się też nowe pomysły z wykorzystaniem wody. Jeśli tylko słońce będzie przygrzewało my schłodzimy każde ciało.

VI. 03.08 – 7.08.2020 Zwierzaki Cudaki

Jesteś młodym miłośnikiem zwierząt?! Interesują Cię zwierzęta z różnych zakątków świata? Interesuje Cię poszukiwanie i rozpoznawanie śladów zwierząt? Jeśli tak z nami będziesz bawić się świetnie. Razem odbędziemy podróż po zwierzęcej mapie świata, poznamy nowe gatunki zwierząt, ich ulubione zajęcia i przekąski. W planie półkolonii zaplanowano również pokaz psich sztuczek, tworzenie trójwymiarowych zwierząt, quizy, podchody, zwierzęce kalambury, drużynową grę ruchową „Farer”, a także wiele innych atrakcji! 🙂

VII. 10.08 – 14.08.2020 Wodne atrakcje

Dla dzieci, które nie mają nic przeciwko bycia oblanym wodą w gorące dni. Zaplanowaliśmy liczne zabawy z wodą, emocjonujące bitwy wodne i śmieszne wodne konkurencje. Bitwa na strzykawki i pistolety wodne, szaleństwo z balonami wypełnionymi wodą, wyścigi wodne i inne śmieszne konkurencje drużynowe to tylko niektóre z przygotowanych dla dzieci atrakcji. Kwintesencją całego turnusu będzie wyjście na Tarnowskie Termy ( jeśli będzie to możliwe) i aktywnie spędzony czas w basenach i na zjeżdżalniach. Po tym turnusie nie jeden z uczestników zapragnie powrócić na suchy ląd.

VIII. 17.08 – 21.08.2020 Tenis w moro

Dzieci wcielą się w rolę prawdziwych żołnierzy! W programie pełnym przygód znajdują się między innymi: konkurs rzucania granatem, strzelanie z pistoletów na wodę, poznanie sztuki maskowania w terenie oraz elementy survivalu takie jak: pozyskiwanie filtrowanej wody z deszczu, budowanie schronu czy krzesanie ognia. Różne sprawności będą sprawdzane poprzez tory przeszkód, specjalne zadania strategiczne oraz logiczne, a także gry zespołowe, które sprawdzą umiejętności współpracy wewnątrz danej brygady. Oczywiście nasi młodzi żołnierze i żołnierki doświadczą też wielu specjalnych treningów tenisowych!

IX. 24.08 – 28.08.2020 W krainie rycerzy, księżniczek i smoków

Jeśli wiesz kim jest Roszpunka, Shrek lub Królewna Śnieżka, jeśli jesteś fanem bajek Disneya i nie tylko, to ten turnus jest właśnie dla Ciebie! Oprócz codziennej, dużej dawki ruchu czekają na Ciebie różne quizy, zagadki, prace plastyczne (np. tworzenie rycerskiego ekwipunku -zbroi tarczy itp.)  oraz zabawy związane z tematyką najbardziej popularnych i lubianych bajek. Wszystko to zostanie zwieńczone poszukiwaniem ukrytego skarbu 🙂

 

Sprzęt
Wszystkim uczestnikom, którzy nie posiadają własnych rakiet zapewniamy bezpłatnie sprzęt dostosowany do wieku i wzrostu.

Kadra
W skład kadry wchodzą doświadczeni wychowawcy trenerzy/instruktorzy Klubu TKS KROS Tarnowo Podgórne absolwenci AWF w Poznaniu mający doświadczenie w pracy z dziećmi.

 

Cena 449zł/1 os/ turnus

Cena 400zł/1 os/ turnus

Przy zapisie na drugi oraz kolejne turnusy,
a także dla drugiego dziecka z rodzeństwa już od pierwszego turnusu.

Konto do wpłat:
Tenisowy Klub Sportowy KROS Ul. Krokusowa 5 62-080 Tarnowo Podgórne
Nr rachunku Alior Bank

14 2490 0005 0000 4530 9316 7651 (dopisek półkolonie)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 180 zł (w ciągu 7 dni od zgłoszenia dziecka) potwierdzającą zapis, a pozostałą kwotę na tydzień przed rozpoczęciem półkolonii. Wpłata zaliczki jest potwierdzeniem zapisu.

Cena zawiera

Realizację programu sportowego, realizację programu rekreacyjnego, obiad i dodatek do drugiego śniadania, przejazdy oraz opiekę wychowawców w planowanych wycieczkach.

Przykładowy program dnia
7.30 – 9.00 zbiórka dzieci
9.00 – 9.30 wspólna rozgrzewka
9.30 – 10.30 zajęcia tenisowe/zajęcia tematyczne
10.30 – 11.00 drugie śniadanie
11.00 – 12.00 zajęcia ogólnosportowe/gry drużynowe
12.00 – 13.00 zajęcia kreatywne w ramach zajęć tematycznych
13.00 – 13.45 obiad
13.45-15.30 zajęcia programowe/ rywalizacja drużynowa
15.30 – 16.30 zakończenie – odbiór dzieci przez rodziców

Zapisy i szczegółowe informacje

Recepcja Park Tenisowy Tarnowo  biuro@pttarnowo.pl    Tel 785 554 960