TENISOWE PÓŁKOLONIE 2018

POBIERZ ULOTKĘ INFORMACYJNĄ

KARTA KWALIFIKACYJNA

REGULAMIN PÓŁKOLONII

Wypełnioną kartę kwalifikacyjną i regulamin można przesłać na adres   krzysztof.zarnowski@genezaret.pl   lub dostarczyć na ul. Krokusowa 5 Tarnowo Podgórne i wrzucić do skrzynki na listy ( na skrzynce jest napis „karty półkolonie”

Program
Zapewniamy profesjonalne nauczanie tenisa ziemnego  i  rozwijanie zainteresowania innymi dyscyplinami sportu. Nauczamy w sposób przystępny dla dzieci, dbając  o bezpieczeństwo oraz przestrzeganie zasad fair play.  Będziemy  realizować program nauki gry w tenisa poprzez gry i zabawy, treningi oraz mini turnieje. Każdy z turnusów będzie charakteryzował się innym tematem przewodnim i związanymi z nim zajęciami programowymi.

W każdym z turnusów zaplanowane jest wyjście do Tarnowskich Term i wycieczka poza stałą bazę półkolonii.

I. 25.06 – 29.06.2018 Wodny Raj

Turnus dla wielbicieli wodnych szaleństw! Codzienne wodne zabawy: bitwa na strzykawki i pistolety wodne, zabawy z balonami wypełnionymi wodą, wyścigi na materacach, wyjścia do Tarnowskich Term, śmieszne konkurencje drużynowe z wykorzystaniem wody to tylko niektóre z przygotowanych dla dzieci atrakcji. Jeśli Twoje dziecko lubi zabawy z wodą to będzie na pewno bawiło się świetnie.

II. 02.07 – 06.07.2018 Na indiańskim szlaku

W tym tygodniu przeniesiemy się do indiańskiej wioski. Poznamy kulturę i zwyczaje indiańskie, Wielki Wódz nada dzieciom imiona, stworzymy własne stroje-pióropusze, korale, amulety. Poćwiczymy swoje celne oko strzałami z własnoręcznie wykonanych łuków. Nauczymy się indiańskiego tańca, zbudujemy tipi. Ostatniego dnia urządzimy polowanie, które zostanie zakończone prawdziwą indiańską ucztą z tańcami.

III. 09.07 – 13.07.2018 Messi kontra Nadal

To propozycja dla entuzjastów tenisa, jak i piłki nożnej. Oprócz treningów tenisowych można będzie spróbować swoich sił w dyscyplinie uwielbianej przez dzieci. Nie zabraknie emocjonujących meczów i będzie okazja wykonywania bombowych forhendów i atomowych rzutów karnych. Przyszli następcy Federera, Radwańskiej lub Messiego czy Ronaldo będą mogli doskonalić swoje umiejętności w obu dyscyplinach pod okiem doświadczonych instruktorów.
Nie dajmy się zwieść pozorom, program półkolonii przewiduje atrakcje zarówno dla chłopców jak i dla DZIEWCZYN. Nie zabraknie kreatywnych zajęć, zabaw z wodą oraz poszukiwania zaginionej od lat rakiety trenera Krzysztofa.

IV. 16.07 – 20.07.2018 Minionki rozrabiają

Minionki atakują, wszędzie ich pełno, nie mogło ich zabraknąć i u nas. Przez pięć dni czeka nas wiele atrakcji. Minionkowe zabawy, śmieszne tory przeszkód, wspólne poszukiwanie mapy i zaginionej skrzyni skarbów zapewne wywołają uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Nauczymy się specjalnego języka tych sympatycznych stworków. Szyfry, znaki, łamigłówki… to dopiero będą wyzwania. Będzie to także okazja, aby stworzyć dalsze przygody minionków w postaci komiksu XXL. Będziemy tworzyć postacie minionków na kilka sposobów, z użyciem różnych materiałów recyklingowych. W tym tygodniu spełnimy oczekiwania dzieci, które uwielbiają kreatywnie spędzać czas.

V. 23.07 – 27.07.2018 Wodne Szaleństwo

Dla dzieci, które uwielbiają zabawy z wodą, kąpiele i emocjonujące bitwy wodne i śmieszne wodne konkurencje, a nie miały okazji być na pierwszym turnusie lub ten rodzaj atrakcji nigdy im się nie nudzi zapraszamy na kolejną możliwość wodnej zabawy. Oczywiście pojawią się też nowe pomysły z wykorzystaniem wody. Jeśli tylko słońce będzie przygrzewało my schłodzimy każde ciało.

VI. 30.07 – 03.08.2018 Tenisowa Szkoła Iluzjonistów

Każdego dnia uczestnicy oprócz zajęć tenisowych oraz ogólnorozwojowych, będą mieli także okazję poznać różne sztuczki iluzjonistyczne. Znajdzie się tu również wiele atrakcji dla fanów Harry Pottera m.in. zajęcia z mieszania eliksirów, turniej w quidditcha, czy poszukiwanie kamienia filozoficznego..

VII. 06.08 – 10.08.2018 W świecie zamków, rycerzy i smoków

Uczestnicy półkolonii będą mogli przeżyć przygodę poznając świat średniowiecznych zamków, rycerzy i smoków. Dzieci poznają codzienność swoich rówieśników żyjących wiele wieków temu wcielając się w postacie rycerzy i księżniczek z tamtych czasów oraz będą mogły wziąć udział w turnieju rycerskim. Nie zabraknie ciekawych zabaw, zajęć plastycznych, konkursów i legend.

VIII. 13.08 – 17.08.2018 Wodne Atrakcje

Jeśli słońce dopisze woda zdominuje ten turnus. Wykorzystamy ją do różnych zabaw, w których trzeba będzie wykazać się szybkością zręcznością i wyborem właściwej strategii. Wyposażymy dzieci w odpowiednio duże wodne pistolety, balony z wodą i inne wodne akcesoria, które pozwolą podnosić sprawność fizyczną dobrze się przy tym bawiąc. Po tym turnusie nie jeden z uczestników zapragnie powrócić na suchy ląd.

IX. 20.08 – 24.08.2018 Świat Bajek

Podczas tego tygodnia każdy z uczestników będzie mógł wcielić się w rolę swojego ulubionego bohatera z bajki. Będzie to świetna okazja by poznać wiele nowych bajek, a także przedstawić innym dzieciom swoje ulubione. Wiele zabaw plastycznych, artystycznych oraz oczywiście sportowych będzie miało swoją fabułę i zostaną osadzone w bajkowej scenerii.

X. 27.08 – 31.08.2018 Tenisowy Detektyw

Na tym turnusie Twoje dziecko będzie miało okazję rozwiązywać tajemnice, poprzez tropienie, śledzenie i poszukiwanie poszlak oraz dowodów. Dzieci poczują się jak prawdziwi detektywi, bawiąc się i rozwiązując wiele zadań logicznych oraz wymagających spostrzegawczości. Będzie to również okazja by lepiej poznać takich detektywów jak: Sherlock Holmes, Ace Ventura – Psi detektyw, Inspektor Gadżet czy też młodociana grupa detektywów ze Scooby Doo.